Sinyal Kesici Jammer

Jammer | Sinyal Kesici
Sinyal kesici, sinyal boğucu, sinyal karıştırıcı,sinyal bozucu kabil isimlerle bilinen; kablosuz bilgi alışverişi sistemlerinde mualla sıklık üreterek araya giren ve aldatmaıcı cihazın eserı almasını engelleyen, kelime sıklığı bloke edici cihazların uluslararası alanda umumi adı "jammer" olarak nokta etmiştir. Cemmır, jemmır, toplamaır, jamır, jemır.. şeklinde bile telaffuz edilmektedir. Çoğunlıkla camilerde cami jammer olarak kullanılmaktadır.Sinyal kesici jamer

Jammer Üretimi
Firmamız, Türkiye frekanslarına makul ve de bu frekanslar üzerinde garantili el gösteren cihazların üretimini yapmaktadır. Bu ilişkilamda, hem şiddetli güçlü hem de ekonomik fiyatlı ürünleri pazara sunmaktayız.

İhtiyaç sahiplerinin isteklerine göre özelleştirilebilen ve etki alanı ile sıklık aralığı seçime için bileğiştirilebilen cihazlar üretip, tatminkâr satın ittihaz seçenekleri, satış sonrası servis ve garanti hizmetlerimizle de müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı gayeliyoruz.

Jammer Kulanımı
En geniş kullanımı çökertme telefonu bloke edici şekildedir. Jammer apareyı, GSM şebekesinin ürettiği frekansı karıştırarak çökertme telefonunun şebekeye erişimini engellemektedir.

Bu GSM frekansları ise küresel olarak standart bir aralığa malik olsa da her ülkede bu bant aralığında özel olarak belirli frekanslarda neşriyat yapmaktadırlar.

Örneğin, tüm dünyada GSM oparatetorleri 3G yayınlarını 2100-2200 MHz aralığından yapmaktadır. Bu sıklık aralıklarında her ülke kendi frekanslarını belirlemiştir.

Türkiye'de 2100-2145 MHz üzerinden yapılan 3G yayınları Kıbrıs'ta 2165 MHz üzerinden, Mıgizem'da ise 2150-2180MHz aralığından dokumalmaktadır. Aynı şekilde başka ülkelerin bile kendi belirledikleri frekans aralıkları vardır.

Piyasada müheyya satılan uzakdoğu üretimi jammer cihazlar tüm ülkelerde çtuzakışabilmesi midein 2100-2200 MHz aralığını bloke edecek şekilde geniş frekans aralıklı strüktürlmakta ancak bu şekilde aletin mahsul kaybı maksimum seviyelere ulaşmaktadır. Bu sıklık aralığındaki her bir hertz dâhilin ayrı güç üretildiği bağırsakin 10 watt'lık bir jamer ile 10 metre mesafeyi dahi kesemezsiniz. Bu durumda hazır jamerlar mutlaka randımanlı olmamaktadır.

Jammer Satın Ahiz
Firmamız, ürettiği bütün jammer cihazları, kullanılacağı ülkenin sıklık aralığına birebir uyumlu hazırlamakta ve cihazın bütün ancakü bu sıklık bandına vermektedir. Böylece 10 wattlık bir aparey ile 500 metrekare alana yardım edebilecek şekilde tabütüvanlü cihazlar hazırlanabilmekte ve faziletli verimlilikte kullanılabilmektedir. Elan başka bir tabirle, Çin'den alacağınız 100 wattlık bir cihazın yaptığı etkiyi firmamız 10 wattlık bir cihazla daha zengin şekilde yapabilmektedir. Bu da hem cihaza ödeyeceğiniz parayı mislilerce daha bağan hale getirmekte, hem bile harcanan çarpıcılık enerjisini on karşı elan aşağı çekmektedir.
Böylelikle hem yükselmek hem bile tasarruf bakımından kullanıcıya onlarca makam kar sağlamlamaktadır.

Jammer takımı satın almadan önce bize danışınız. Size en yarar cihazı tavsiye edelim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *